Płatności w naszym sklepie są chronione certyfikatem SSL.

Przelew tradycyjny – po złożeniu zamówienia w sklepie, zostanie wygenerowana Faktura Proforma i wysłana do Państwa na podany adres email. Towar zostanie wysłany po wpłynięciu na nasze konto bankowe całej zapłaty. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.
 

Płatność przelewem bankowym on-line – wygodna i szybka forma płatności elektronicznej obsługiwana przez serwis transakcyjny Przelewy24. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.
 

Płatność kartą (Visa, Mastercard) –  po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu transakcyjnego Przelewy 24 lub PayU w celu dokonania płatności. Transakcja jest całkowicie bezpieczna, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.

 

PayPal  —  wygodna i szybka forma płatności elektronicznej obsługiwana przez serwis transakcyjny payPal. Umożliwia ona płacenie za towar za pomocą bezpiecznego konta internetowego utworzonego w tym serwisie. Konto zintegrowane jest z dodanym do niego kontem bankowym, kartą kredytową lub debetową.